Ek Bilgi
| Label | TOMMY BOY TB1258VLP |
|---|---|
| EAN | 0016998125809 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | So... How's Your Girl? |
|---|---|
| Sanatci | Handsome Boy Modeling School |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0016998125809 |
| Label | Tommy Boy |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TOMMY BOY TB1258VLP |
|---|---|
| EAN | 0016998125809 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.