Ek Bilgi
| EAN | 0600385307819 |
|---|---|
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 8 Anos - Sky Blue |
|---|---|
| Sanatci | Hermanos Gutierrez |
| Cikis tarihi | 2024-10-11 |
| EAN/UPC | 0600385307819 |
| Label | Hermanos Gutierrez |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0600385307819 |
|---|---|
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.