Ek Bilgi
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC |
|---|---|
| EAN | 0196588601019 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,123
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Razorblade Romance |
|---|---|
| Sanatci | Him |
| Cikis tarihi | 2024-01-26 |
| EAN/UPC | 0196588601019 |
| Label | Rca Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC |
|---|---|
| EAN | 0196588601019 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.