Ek Bilgi
| Label | ALLIGATOR LPAL4704 |
|---|---|
| EAN | 0014551470410 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Natural Boogie |
|---|---|
| Sanatci | Taylor, Hound Dog |
| Cikis tarihi | 2021-07-02 |
| EAN/UPC | 0014551470410 |
| Label | Alligator |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ALLIGATOR LPAL4704 |
|---|---|
| EAN | 0014551470410 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.