Ek Bilgi
| Label | Warner Music IMT9583643.1 |
|---|---|
| EAN | 0190295836436 |
| Release Date | August 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 724 g |
| Weight | 724 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,480
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | En Vivo! |
|---|---|
| Sanatci | Iron Maiden |
| Cikis tarihi | 2017-07-27 |
| EAN/UPC | 0190295836436 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music IMT9583643.1 |
|---|---|
| EAN | 0190295836436 |
| Release Date | August 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 724 g |
| Weight | 724 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.