Ek Bilgi
| Label | PLG 9029585200 |
|---|---|
| EAN | 0190295852009 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 661 g |
| Weight | 661 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The X Factor |
|---|---|
| Sanatci | Iron Maiden |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 0190295852009 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PLG 9029585200 |
|---|---|
| EAN | 0190295852009 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 661 g |
| Weight | 661 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.