Ek Bilgi
| Label | RHI 8122798884 |
|---|---|
| EAN | 0081227988845 |
| Release Date | April 18, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nothing's Shocking |
|---|---|
| Sanatci | Jane's Addiction |
| Cikis tarihi | 2009-04-18 |
| EAN/UPC | 0081227988845 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHI 8122798884 |
|---|---|
| EAN | 0081227988845 |
| Release Date | April 18, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.