Ek Bilgi
| Label | RUDE GIRL RGR102 |
|---|---|
| EAN | 0881132000393 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,166
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Light At the End of the Line |
|---|---|
| Sanatci | Ian, Janis |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 0881132000393 |
| Label | Rude Girl |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RUDE GIRL RGR102 |
|---|---|
| EAN | 0881132000393 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.