Ek Bilgi
| Label | Fuzz Club FC226V12GR |
|---|---|
| EAN | 5060978392908 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Glasgow Eyes |
|---|---|
| Sanatci | Jesus and Mary Chain |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 5060978392908 |
| Label | Fuzz Club |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Fuzz Club FC226V12GR |
|---|---|
| EAN | 5060978392908 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.