Ek Bilgi
| Label | PLG UK Catalog 190295847852 |
|---|---|
| EAN | 0190295847852 |
| Release Date | August 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 466 g |
| Weight | 466 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs From the Wood (40th) |
|---|---|
| Sanatci | Jethro Tull |
| Cikis tarihi | 2017-08-03 |
| EAN/UPC | 0190295847852 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PLG UK Catalog 190295847852 |
|---|---|
| EAN | 0190295847852 |
| Release Date | August 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 466 g |
| Weight | 466 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.