Ek Bilgi
| Label | LEGACY SNYL965591.1 |
|---|---|
| EAN | 0194399655917 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,558
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Changeup |
|---|---|
| Sanatci | Jett, Joan & the Blackhearts |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0194399655917 |
| Label | Legacy |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LEGACY SNYL965591.1 |
|---|---|
| EAN | 0194399655917 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.