Ek Bilgi
| Label | LEGACY RECORDINGS 19075976821 |
|---|---|
| EAN | 0190759768211 |
| Release Date | October 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 250 g |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Love Rock 'N' Roll |
|---|---|
| Sanatci | Jett, Joan & the Blackhearts |
| Cikis tarihi | 2019-10-18 |
| EAN/UPC | 0190759768211 |
| Label | Legacy Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LEGACY RECORDINGS 19075976821 |
|---|---|
| EAN | 0190759768211 |
| Release Date | October 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 250 g |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.