Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVLP465 |
|---|---|
| EAN | 8718469530090 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Got Dem Ol' Kozmic Blues Again Mama! |
|---|---|
| Sanatci | Joplin, Janis |
| Cikis tarihi | 2012-08-16 |
| EAN/UPC | 8718469530090 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVLP465 |
|---|---|
| EAN | 8718469530090 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.