Ek Bilgi
| Label | WMI RHI465628.1 |
|---|---|
| EAN | 0825646183906 |
| Release Date | June 29, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unknown Pleasures |
|---|---|
| Sanatci | Joy Division |
| Cikis tarihi | 2015-06-25 |
| EAN/UPC | 0825646183906 |
| Label | Warner Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Gothic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WMI RHI465628.1 |
|---|---|
| EAN | 0825646183906 |
| Release Date | June 29, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.