Ek Bilgi
| Label | PEACEVILLE VILELP901 |
|---|---|
| EAN | 0801056890115 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,125
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mnemosynean |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 0801056890115 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PEACEVILLE VILELP901 |
|---|---|
| EAN | 0801056890115 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.