Ek Bilgi
| Label | PEACEVILLE VILELP1260 |
|---|---|
| EAN | 0801056826015 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,369
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tonight's Decision |
|---|---|
| Sanatci | Katatonia |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0801056826015 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PEACEVILLE VILELP1260 |
|---|---|
| EAN | 0801056826015 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.