Ek Bilgi
| EAN | 0602567177425 |
|---|---|
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,683
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Under the Iron Sea |
|---|---|
| Sanatci | Keane |
| Cikis tarihi | 2018-03-15 |
| EAN/UPC | 0602567177425 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0602567177425 |
|---|---|
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.