Ek Bilgi
| Label | DGM PANEGYRIC KCLLP3 |
|---|---|
| EAN | 0633367791818 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,930
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lizard |
|---|---|
| Sanatci | King Crimson |
| Cikis tarihi | 2020-06-26 |
| EAN/UPC | 0633367791818 |
| Label | Panegyric |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DGM PANEGYRIC KCLLP3 |
|---|---|
| EAN | 0633367791818 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.