Ek Bilgi
| Label | SVART RECORDS SVAT7709753.1 |
|---|---|
| EAN | 6430077097537 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺994
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Met Me At a Strange Time |
|---|---|
| Sanatci | Kiss Disease |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 6430077097537 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SVART RECORDS SVAT7709753.1 |
|---|---|
| EAN | 6430077097537 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.