Ek Bilgi
| Label | UNIVERSAL 3775375 |
|---|---|
| EAN | 0602537753758 |
| Release Date | March 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,669
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mtv Unplugged |
|---|---|
| Sanatci | Kiss |
| Cikis tarihi | 2016-03-24 |
| EAN/UPC | 0602537753758 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | UNIVERSAL 3775375 |
|---|---|
| EAN | 0602537753758 |
| Release Date | March 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.