Ek Bilgi
| Label | AGOGO RECORDS AR165VL |
|---|---|
| EAN | 4260130541651 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,642
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ela Partiu |
|---|---|
| Sanatci | Laiz & the New Love Experience |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 4260130541651 |
| Label | Agogo |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | AGOGO RECORDS AR165VL |
|---|---|
| EAN | 4260130541651 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.