Ek Bilgi
| Label | BMG 409996417748 |
|---|---|
| EAN | 4099964177480 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,865
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Faded Polaroids |
|---|---|
| Sanatci | Gardner, Lanie |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 4099964177480 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG 409996417748 |
|---|---|
| EAN | 4099964177480 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.