Ek Bilgi
| Label | SALINAS RECORDS LPSAL121 |
|---|---|
| EAN | 0634457163539 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Another Summer |
|---|---|
| Sanatci | Lazy Sunday |
| Cikis tarihi | 2024-02-16 |
| EAN/UPC | 0634457163539 |
| Label | Salinas |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SALINAS RECORDS LPSAL121 |
|---|---|
| EAN | 0634457163539 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.