Ek Bilgi
| Label | DFA DFA2180 |
|---|---|
| EAN | 0829732218015 |
| Release Date | January 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,680
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Confuse the Marketplace |
|---|---|
| Sanatci | Lcd Soundsystem |
| Cikis tarihi | 2019-01-31 |
| EAN/UPC | 0829732218015 |
| Label | Dfa |
| Format | 12in |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DFA DFA2180 |
|---|---|
| EAN | 0829732218015 |
| Release Date | January 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.