Ek Bilgi
| Label | DFA RECORDS 5021732849397 |
|---|---|
| EAN | 5021732849397 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,809
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Home (Tom Sharkett Edit) |
|---|---|
| Sanatci | Lcd Soundsystem |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 5021732849397 |
| Label | Dfa Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DFA RECORDS 5021732849397 |
|---|---|
| EAN | 5021732849397 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.