Ek Bilgi
| Label | DFA RECORDS DFA2133LP |
|---|---|
| EAN | 0829732213355 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,857
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Yeah |
|---|---|
| Sanatci | Lcd Soundsystem |
| Cikis tarihi | 2019-09-06 |
| EAN/UPC | 0829732213355 |
| Label | Dfa |
| Format | 12in |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DFA RECORDS DFA2133LP |
|---|---|
| EAN | 0829732213355 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.