Ek Bilgi
| Label | IPECAC RECORDIN IPEC172LP |
|---|---|
| EAN | 5050954434210 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,120
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Raw Youth |
|---|---|
| Sanatci | Les Butcherettes |
| Cikis tarihi | 2015-09-17 |
| EAN/UPC | 5050954434210 |
| Label | Ipecac Recordin |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | IPECAC RECORDIN IPEC172LP |
|---|---|
| EAN | 5050954434210 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.