Ek Bilgi
| Label | BRILLIANT CLASSICS 90018 |
|---|---|
| EAN | 5028421900186 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,695
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Monteverdi: Messa a Quattro Voci, Messa In Illo Tempore |
|---|---|
| Sanatci | Le Nuove Musiche & Krijn Koetsveld |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 5028421900186 |
| Label | Brilliant Classics |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BRILLIANT CLASSICS 90018 |
|---|---|
| EAN | 5028421900186 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.