Ek Bilgi
| Label | SECRETLY CANADIAN RECORDS SC405LP |
|---|---|
| EAN | 0656605040516 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,323
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leftovers (Opaque Yellow) |
|---|---|
| Sanatci | Le Ren |
| Cikis tarihi | 2021-10-15 |
| EAN/UPC | 0656605040516 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SECRETLY CANADIAN RECORDS SC405LP |
|---|---|
| EAN | 0656605040516 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.