Ek Bilgi
| Label | WAXTRAX WAX9198 |
|---|---|
| EAN | 0860009152991 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,291
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Low & Slow |
|---|---|
| Sanatci | Lead Into Gold |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0860009152991 |
| Label | Wax Trax |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Industrial |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WAXTRAX WAX9198 |
|---|---|
| EAN | 0860009152991 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.