Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA 88946667111 |
|---|---|
| EAN | 0889466671111 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Legacy of Hate & Lust |
|---|---|
| Sanatci | Leaether Strip |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 0889466671111 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Gothic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA 88946667111 |
|---|---|
| EAN | 0889466671111 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.