Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP6144 |
|---|---|
| EAN | 0889466614415 |
| Release Date | December 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,790
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Self-Inflicted |
|---|---|
| Sanatci | Leather Strip |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0889466614415 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP6144 |
|---|---|
| EAN | 0889466614415 |
| Release Date | December 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.