Ek Bilgi
| Label | ENDLESS HAPPINESS HE71011 |
|---|---|
| EAN | 5060672889759 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,497
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leaf Hound |
|---|---|
| Sanatci | Leaf Hound |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 5060672889759 |
| Label | Endless Happiness |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ENDLESS HAPPINESS HE71011 |
|---|---|
| EAN | 5060672889759 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.