Ek Bilgi
| Label | REPERTOIRE V309 |
|---|---|
| EAN | 4009910241615 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,474
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unleashed |
|---|---|
| Sanatci | Leaf Hound |
| Cikis tarihi | 2022-08-26 |
| EAN/UPC | 4009910241615 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | REPERTOIRE V309 |
|---|---|
| EAN | 4009910241615 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.