Ek Bilgi
| Label | DEMON DMON7901254.1 |
|---|---|
| EAN | 5014797901254 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 8 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,069
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Christmas Special |
|---|---|
| Sanatci | League of Gentlemen |
| Cikis tarihi | 2020-11-06 |
| EAN/UPC | 5014797901254 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEMON DMON7901254.1 |
|---|---|
| EAN | 5014797901254 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 8 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.