Ek Bilgi
| Label | DEMON DMON7899704.1 |
|---|---|
| EAN | 5014797899704 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 10 mm · 738 g |
| Weight | 738 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,349
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Series Two 'You're My Wife Now' |
|---|---|
| Sanatci | League of Gentlemen |
| Cikis tarihi | 2019-08-30 |
| EAN/UPC | 5014797899704 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEMON DMON7899704.1 |
|---|---|
| EAN | 5014797899704 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 10 mm · 738 g |
| Weight | 738 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.