Ek Bilgi
| Label | PLANE GROOVY PGRO2221082.1 |
|---|---|
| EAN | 7426822210824 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,400
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dreamers Don't Come Down |
|---|---|
| Sanatci | League of Lights |
| Cikis tarihi | 2021-04-23 |
| EAN/UPC | 7426822210824 |
| Label | Plane Groovy |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PLANE GROOVY PGRO2221082.1 |
|---|---|
| EAN | 7426822210824 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.