Ek Bilgi
| Label | EX CATHEDRA RECORDS EXC002LP |
|---|---|
| EAN | 0758890202171 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,825
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Glory and the Fallen |
|---|---|
| Sanatci | Leah |
| Cikis tarihi | 2024-02-16 |
| EAN/UPC | 0758890202171 |
| Label | Ex Cathedra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | EX CATHEDRA RECORDS EXC002LP |
|---|---|
| EAN | 0758890202171 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.