Ek Bilgi
| Label | YOUVE CHANGED RECORDS LPYC048 |
|---|---|
| EAN | 0623339253611 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,222
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Theory of Ice |
|---|---|
| Sanatci | Simpson, Leanne Betasamosake |
| Cikis tarihi | 2021-04-09 |
| EAN/UPC | 0623339253611 |
| Label | You've Changed |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | YOUVE CHANGED RECORDS LPYC048 |
|---|---|
| EAN | 0623339253611 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.