Ek Bilgi
| Label | BRONSON RECORDINGS IMT7015508.1 |
|---|---|
| EAN | 8016670155089 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 329 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,326
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fiesta |
|---|---|
| Sanatci | Leatherette |
| Cikis tarihi | 2022-10-21 |
| EAN/UPC | 8016670155089 |
| Label | Bronson Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BRONSON RECORDINGS IMT7015508.1 |
|---|---|
| EAN | 8016670155089 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 329 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.