Ek Bilgi
| Label | SHADOW KINGDOM RECORDS SKR196LP |
|---|---|
| EAN | 0020286240631 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,007
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shattered Vanity |
|---|---|
| Sanatci | Leathurbitch |
| Cikis tarihi | 2023-06-02 |
| EAN/UPC | 0020286240631 |
| Label | Shadow Kingdom |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SHADOW KINGDOM RECORDS SKR196LP |
|---|---|
| EAN | 0020286240631 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.