Ek Bilgi
| Label | ANJUNADEEP |
|---|---|
| EAN | 5039060328576 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,212
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | When the Quiet Comes |
|---|---|
| Sanatci | Leaving Laurel |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 5039060328576 |
| Label | Anjunadeep |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ANJUNADEEP |
|---|---|
| EAN | 5039060328576 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.