Ek Bilgi
| Label | RARENOISE RNR071LP |
|---|---|
| EAN | 5060197761073 |
| Release Date | January 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,783
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Umbrella Weather |
|---|---|
| Sanatci | Led Bib |
| Cikis tarihi | 2017-01-19 |
| EAN/UPC | 5060197761073 |
| Label | Rarenoise |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RARENOISE RNR071LP |
|---|---|
| EAN | 5060197761073 |
| Release Date | January 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.