Ek Bilgi
| Label | RHINO 8122796574 |
|---|---|
| EAN | 0081227965747 |
| Release Date | July 31, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,495
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Through the Out Door |
|---|---|
| Sanatci | Led Zeppelin |
| Cikis tarihi | 2015-07-30 |
| EAN/UPC | 0081227965747 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO 8122796574 |
|---|---|
| EAN | 0081227965747 |
| Release Date | July 31, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.