Ek Bilgi
| Label | WARNER 8122796577 |
|---|---|
| EAN | 0081227965778 |
| Release Date | October 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 10 mm · 345 g |
| Weight | 345 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Led Zeppelin Iv |
|---|---|
| Sanatci | Led Zeppelin |
| Cikis tarihi | 2014-10-23 |
| EAN/UPC | 0081227965778 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER 8122796577 |
|---|---|
| EAN | 0081227965778 |
| Release Date | October 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 10 mm · 345 g |
| Weight | 345 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.