Ek Bilgi
| EAN | 0081227965792 |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Presence |
|---|---|
| Sanatci | Led Zeppelin |
| Cikis tarihi | 2015-07-30 |
| EAN/UPC | 0081227965792 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0081227965792 |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.