Ek Bilgi
| Label | CANCER CANC2290.7 |
|---|---|
| EAN | 5060202594474 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,703
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rockin - Poppin Full Tilting |
|---|---|
| Sanatci | Alfred, Lee |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 5060202594474 |
| Label | Cancer |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CANCER CANC2290.7 |
|---|---|
| EAN | 5060202594474 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.