Ek Bilgi
| Label | WM AUSTRALIA 5054197115486 |
|---|---|
| EAN | 5054197115486 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,503
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I'm Fun |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Ben |
| Cikis tarihi | 2022-08-19 |
| EAN/UPC | 5054197115486 |
| Label | Warner Music Australia |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WM AUSTRALIA 5054197115486 |
|---|---|
| EAN | 5054197115486 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.