Ek Bilgi
| Label | BIG CROWN BCR050 |
|---|---|
| EAN | 0349223005011 |
| Release Date | October 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺910
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Make the World |
|---|---|
| Sanatci | Fields, Lee & the Expressions |
| Cikis tarihi | 2016-10-14 |
| EAN/UPC | 0349223005011 |
| Label | Big Crown |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BIG CROWN BCR050 |
|---|---|
| EAN | 0349223005011 |
| Release Date | October 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.