Ek Bilgi
| Label | BIG CROWN BGCO21A.1 |
|---|---|
| EAN | 0349223002119 |
| Release Date | November 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,217
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Special Night |
|---|---|
| Sanatci | Fields, Lee & the Expressions |
| Cikis tarihi | 2016-11-04 |
| EAN/UPC | 0349223002119 |
| Label | Big Crown |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BIG CROWN BGCO21A.1 |
|---|---|
| EAN | 0349223002119 |
| Release Date | November 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.